М. ІВАНО-ФРАНКІВСЬК, ВУЛ. ВАСИЛЬЯНОК, 15А

«Віскі» – обгортання Aromaderm: методика проведення процедури


Мовою косметологів методику вологих обгортань Aromaderm від професійної космецевтичної марки «STYX Naturcosmetic» (Австрія) називають “віскі”. Це пояснюється захоплено-ейфорійним станом і комфортними відчуття пацієнтів протягом всього часу проведення процедури. Ейфорія, зміна тепла і прохолоди, периферичні хвилі, прилив сил і енергії плюс чудовий ефект – позитивні психологічні установки, що виникають у пацієнта під впливом хеморецепторних і лімфостимулюючої активності заряджених частинок ароматичних вуглеводнів ефірних масел і рослинних біостимуляторів, які потенціюють обмінні процеси і роботу нервової системи  усуваючи наслідки стресів, гіподинамію і гормональні кризи.
Методика вологих «віскі» -обгортань Aromaderm є засобом комплексної боротьби з надмірною вагою і целюлітною деформацією контурів тіла, поєднуючи високу результативність корекції фігури з ангіопротекторною і омолоджуючою дією. Спеціально закладені в формулу лосьйонів лептиноподібні (лептин – пептидний гормон жирової тканини (адипокін), що діє на рецептори у гіпоталамусі, зменшуючи апетит і збільшуючи термогенез), анорексигенні речовини забезпечують стійке зниження і контроль апетиту, що призводить до скорочення обсягів споживаної їжі. Звідси – вражаючі результати: тіло відновлюється «з руїн» за досить короткий термін (10-15 обгортань протягом 1 – 1,5 місяців).
За основу методики при створенні даної процедури австрійські фармакологи взяли систему водолікування СебастФьяна Кнейпа, основні постулати якої: «розчинення, видалення та зміцнення». Обгортання Aromaderm хвилеподібно змінюють місцеву температуру тканин (до 1,5 градусів за Цельсієм), провокуючи організм на відновлення термобалансу за допомогою посилення ліполізу; стимулюється метаболізм і енергообмін клітини і організму в цілому, підвищуючи продуктивність обміну речовин на 35-50%. Бандажі під час обгортання виконують роль абсорбуючої основи, що видаляє виведені через шкіру токсичні речовини і продукти застою.
Методика вологих обгортань практично не має протипоказань, більш того, ряд препаратів надає терапевтичну дію при різних хронічних хворобах.
Фахівці «STYX Naturcosmetic» створили універсальну схему процедури «віскі» -обгортань Aromaderm, яка базується на індивідуальному підході до проблеми і етіотропному її вирішенні (ліквідує причину винекнення проблеми). Тобто протокол процедури ідентичний, але, в залежності від показань клієнта використовуються різні лосьйони, аромопідложки, терапевтичні підкладки і післяпроцедурні «корсети».
!!! Після процедур «віскі» – обгортання забороняється:

Очікувані результати від курсу обгортань 10-12 процедур.

Вологі «віскі» – обгортання застосовуються не тільки як самостійна (детоксична, антицелюлітна, ліфтингова, ангіопротекторна, метаболічна, енергетична) процедура, але також і в якості терапевтичної основи для глобально діючих косметичних методик по обличчю і тілу (наприклад, лікування вугрового висипу, усунення землистого кольору і втомленого вигляду шкіри на фоні обгортання з водоростями або гінго білоба; причому проблема вирішується на причинному рівні).
Одноразові процедури не мають вираженого боді-коригуючого ефекту, але вельми корисні для підтримуючої терапії, усунення набряклості, наслідків порушення дієти, тяжкості, розбитості тіла, нападів некерованого апетиту, різкого набору ваги (1-2 кг за тиждень), після простуд і загострень хронічних хвороб.

Лосьойон «З водоростям – Medium»
Склад: прямас суспензія водоростів, тала вода, екстракти фукуса, календули, хмелю,польових трав, никотинова кислота, апельсин, три види м’яти, ветивер.
Цей лосьойон очищує організм від токсичних речовин, знижує і стабілізує вагу, усуває целюліт 1-2 стадії, Надає анорексегенну ліптиноактивізуючу дію (зменшує апетит), зменшує об’єм тіла. Знижує рівень холестерину і цукру в крові. Підвищує пружність і тургур шкіри, надає загальну тонізуючу дію. Ефективний в програмі протизапальної і антицелюлітної терапії.

Лосьйон «З квітами гіркого апельсину»
Склад: тала вода, екстракт водорстів, кропиви, кульбаби, горіха коли, никотинова кислота, гвоздика, неролі, гіркий апельсин, бігардія, кориця.
Цей лосьйон має пролонгуючу тонізуючу, ангіопротекторну формулу. Надає глибоку ліполітичну дію. Зменшує об’єм тіла, усуває целюліт, стимулює мікроциркуляцію, формує міцниц м’язовий корсет, усуває дряблість шкіри, і гіподерми, усуває розтяжки. Забезпечує стабільне зниження ваги. Рекомендований при целюліті 2-4 стадії, при астенії і наборі ваги.

Ліполітична олійка «Антицелюліт-екстра»
Склад: розмарин,гвоздика, кориця,м’ята, апельсин, зородки пшениці, рицина, календула, макадамія, соя, звіробій, вітамін Е.
Стимулює мікроциркуляцію, гемолімфодренаж, процеси спалювання жиру і клітинний метаболізм, надає антиоксидантну і протизапальну дію. Ліполітична формула: розщеплює і виводить деструктивні жирові відкладення., стимулює кровообіг. Ефективний при високих стадіях целюліту. Має легку консистенцію і виражений зігріваючий ефект.

Гель «Для вен»
Склад: мальва, м’ята перцева, хвощ, ментол, евкаліпт, розмарин, кінський каштан, кмін, кульбаба.
Усуває набряки і видимий капілярний малюнок. Захищає і адаптує проблемні зони тіла (з наявними дефектами судинної сітки – при варикозному розширенні вен) до термоцелюлярних процедур. Надає зміцнюючу дію на стінки судин, усуває набряки, усуває гомогенне забарвлення шкіри. Ідеальний засіб для профілактики варикозного розширення вен при наборі ваги і вагітності. При довготривалому викоритсанні зменшує деформацію судинної сітінки. Час дії 7-8 годин.

Гель – ліфтинг «Форте»
Склад: алоє вера, гамамеліс, фукус, гінкго, ехінацея, шипшина, огірок, нікотинова кислота.
Підходить для шкіри 2-4 типу. Усуває локальні жирові відкладення (зона «галіфе», на животі, колінах, боках) стимулює обмін речовин. Проникає в найглибші шари шкіри і підшкірно-жирової клітковини, працює з спалювач жиру і активатор тургуру шкіри. «Збиває» структуру гіподерми, усуває дряблість, підтягує шкіру, зменшує рельєфи і об’єм локально гіпертрофованих частин тіла вражених целюлітом. Надає глибоку зігріваючу дію, стимулює кровообіг і покращує трофіку тканин (викликає легку гіперемію в області нанесення). Забезпечує ліфтинговий ефект, попереджає старіння і дряблість шкіри. Час дії 5-6 годин.

Гель «З корицею»
Склад: алоє вера, береза, кмін, огірок, соя, жожоба, токоферол, масло кориці.
Спалює жир,зменшує вагу, стимулює кровообіг і мікроциркуляцію, надає ліполітичну, антицилюлітну, розсмоктуючу дію. Ефективний при фіброзних формах целюліту і розтяжках. Інтенчивно тонізує, живить шкіру,розігріває тканини перед антицелюлітним масажем. Не допускає пригнічення місцевого кровообігу і розповсюдження целюліту. Час дії 3-4 години.

Гель «Охолоджуючий-Зігріваючий» (контрачтний)
Склад: кінський каштан, водорості, нікотинова кислота, токоферол, розмарин, м’ята перцева, евкаліпт, ментол, жожоба, соя.
Усуває локальні жирові відкладення, формує м’язовий корсет. Стимулює гемолімфодренаж, активізує мікроциркуляцію, виводить токсичні речовини, стимулює метаболізм. Надає ліполітичну і міотонічну дію. Контраст охолодження і гіперемії підвищує обмінні процеси, спалює і розщеплює жир, підвищує тонус сполучної тканини, надає розсмоктуючу дію. Час дії 3-4 години.

 

Термоактивні сухі антицелюлітні обгортання гелями Cello Gel від професійної космецевтичної марки STYX Naturcosmetic (Австрія) вже зарекомендували себе серед фахівців салонів краси та їх клієнтів, як ефективний догляд з швидким досягненням результату корекції фігури.
Антицелюлітні обгортання ефективна дія:
Ефективність дії контурних гелів Cello Gel базується в збалансованому поєднанні ароматичних вуглеводів високої концентрацій, що мають інтенсивну термоцелюлітну, ангіотонічну і ліполітичну дію. Унікальна молекулярна структура цих препаратів – основа оптимізації гемолімфодренажу, нормалізації роботи альфа- і бета-рецепторів адипоцитів. Включаючись в пресистемний метаболізм, біоактивні речовини нормалізують обмін речовин і створюють ендогенну рівновагу всього організму.
Cello Gel – результативна антицелюлітна косметика, заснована на принципах ароматерапії і натуропатії – комплексне рішення не тільки проблем зайвої ваги і целюліту, але і супутніх їм патологій, до того ж в їх склад входять речовини з анорексигенними властивостями, що зменшують тягу до їжі у клієнтів.
Контурні гелі Cello Gel по концентрації термоактивних компонентів діляться на 4 види: «М’який», «Середній», «Сильний», «Екстра», які застосовуються відповідно до ступеня целюліту, типом шкіри, почерговістю призначеної процедури в курсі корекції фігури клієнта.
Cello Gel «З ікрою і неролі» і Cello Gel «Центелла» відрізняються від попередніх своїм складом, мають високий регенеруючий потенціал.
Запобіжні заходи:

Протипоказаннями до проведення термоактивних сухих антицелюлітних обгортань гелями Cello Gel є:

Антицелюлітні обгортання: очікувані результати  (Очікувані результати від курсу обгортань (10-12 процедур):

Мінімальний курс процедур: 3 процедури. Оптимальний курс: 5-8 процедур. Курс процедур при важких стадіях целюліту і ожирінні: 10-15 процедур.Під час курсу оптимальна частота обгортань – один раз в 2-3 дня. Частота підтримуючої антицелюлітної терапії 1-2 рази на місяць.

Гель середній « Cello Gel Medium»
Склад: пектини, сапоніни, полісахариди, подорожник, водорості, буряк, тростник, спаржа, кінський каштан, молочна сироватка, сіль Мертвого моря, алоє, морські водорослі, хміль, масло макадамії, сої, жожоба, календули, звіробою, виноградних кісточок, моркви, смородини,кінський каштан, плющ, кропива, липа, ехінацея, лопух, роза,37 ефірних масал (в тому чилі розмарин, евкаліпт, кориця, м’ята, герань, ялівець, материнка, кіпарис, неролі), табак (нікотинова кислота) вербена, перець, екстракт кульбаби, горіх коли.
Стимулює обмін речовин. Зменшує об’єм проблемних частин тіла. Підвищує тургур шкіри. Зменшує видимий судинний малюнок. Надає регенеруючу дію,  усуває запальні реакції шкіри. Покращує загальне самопочуття., підвищує працездатність і рівень життєвої енергії.

Гель сильний «Cello Gel Strong»
Склад: пектини, сапоніни, полісахариди, подорожник, водорослі, буряк, тростник, спаржа, кінський каштан, молочна сироватка, сіль Мертвого моря, алоє, морські водорості, хміль, масла  макадамії, сої, жожоба, календули, звіробою, виноградних кісточок, моркви, смородини, кінський каштан, плющ, кропива, липа, ехінацея, лопух, роза, 37 ефірних масал (в тому чилі розмарин, евкаліпт, кориця, м’ята, герань, ялівець, материнка, кіпарис, неролі), табак (нікотинова кислота) вербена, перець, екстракт кульбаби, горіх коли.
Ефективний засібпри вузликових стадіях целюліту. Знижує вагу, зменшує об’єм проблемних частин тіла, усуває локальні жирові відкладення («галіфе», живіт, бока, надколінна зона), спалює жир, надає ангіотонічну дію, активізує кровообіг. Покращує тургур шкіри, підвищує її пружність та еластичність, усуває розтяжки та видимі судинні сітки.

Післяпроцедурний охолоджуючий крем «Алоє Вера»
Склад: алоє, гліцерин, масла календули, авокадо, макадамії, сої, ефірні масла лаванди, герані, ісопа, ромашки голубої.
Охолоджує, поновлює шкіру, корекція термореакції. Усуває подразнення, почервоніння, набряки, печію шкіри, надає потужне охолоджуючу, брадикіназну, лімфодренажну і заспокійливу дію. Регенеруючий, антиоксидантний, детоксичний засіб. Усуває алергічні і стресові реакції, підвищує пружність і еластичність шкіри. Зстосовується для корекції реакцій гіперемії після термоцелюлярних обгортань, а також для рук спеціалістів по корекції фігури від нікотинової кислоти і речовин, які викликають термічні реакції. Час дії 2-3 год.