Шоколад – надзвичайно багате джерело мікроелементів та вітамінів, має унікальні зволожуючі та тонізуючі можливості. Він є відмінним антиоксидантом, насичує шкіру активними елементами та діє на нервову систему як антидепресант. Крім того, шоколад сприяє виробленню гормонів задоволення – ендорфіну та серотоніну.

Випивши чашку гарячого шоколаду або кави, ми відчуваємо приплив сил і енергії, у нас покращується настрій і підвищується працездатність. Не менш благотворно, шоколад впливає на весь організм і при зовнішньому його застосуванні.

Виробники професійних косметичних засобів давно вже звернули увагу на дивні властивості кави та бобів какао.

Теплий розтоплений шоколад наноситься на всю поверхню тіла. Щасливчика загорнуть у м’яку тканину і залишать блаженствувати на доволі тривалий час. Після видалення шоколаду тіло змастящують живильним кремом.

Шоколадні процедури насамперед допомагають справитися зі стресом, покращують настрій та самопочуття. Процедури зволожують глибокі шари шкіри, допомагають позбутися целюліту, розщіплюють жири, роблять шкіру пружною

Шоколадні обгортання протипоказані тим, у кого є індивідуальна чутливість до шоколаду.

Ця процедура підтягує й тонізує шкіру, зволожує і живить її, роблячи незвичайно шовковистою. У результаті шкіра набуває здорового вигляду. А запах шоколаду піднімає настрій і знімає стрес.
Шоколадний масаж в Івано-Франківську

Шоколадний масаж в Івано-Франківську

Шоколад є одним з найбільш яскравих продуктів, який був розроблений людиною. Це правда, що надмірне поїдання солодощів може привести до карієсу або збільшення ваги, але шоколад не лише смачний продукт харчування. Виявляється, що й його також застосовують і в косметиці. Який вплив шоколад має на вашу шкіру? Шоколад багатий на залізо, магній, цинк, кальцій і кофеїн. Ці речовини стимулюють кровообіг в організмі, розгладжують шкіру, покращуючи її зовнішній вигляд. Пахучий шоколадний масаж встановлює чудовий настрій, розслабляє і налаштовує на позитивне життя. Це відбувається тому, що шоколад викликає вироблення ендорфінів – гормонів щастя..Шоколад містить також антиоксиданти, які уповільнюють процес старіння шкіри. Тому, якщо ви хочете, щоб ваше тіло було міцним, красивим і ароматним, ви повинні вибрати шоколадний масаж