Студія Еліт Масаж пропонує великий вибір натуральних скрабів і пілінгів. Сьогодні ми розкажемо вам про ароматний і чудодійний ефект кави.
Хто з нас не любить запах свіжозвареної кави вранці? Тої, що зводить з розуму своїм ароматом і смаком. Хоча, хто сказав, що приємне пробудження вранці — це єдина гідність хорошої кави? Адже одним із способів застосування натуральних зерен кави є скраб для тіла. Стовідсотково натуральні компоненти мають ефект пілінгу і допоможуть відлущити мертві частинки вашої шкіри, зробити її більш гладкою, молодою і еластичною.

Чи знаєте ви про те, що речовини, що містяться в кавових зернах, здавна вживаються жінками для підтримки краси та здоров’я тіла? Справа в тому, що кофеїн чудово стимулює нервову систему, тому навіть зовнішнє застосування надає заспокійливу і розслабляючу дію на організм.
Ще один безперечний плюс меленої кави в тому, що в натуральних зернах містяться антиоксиданти, які активно борються з вільними радикалами і сприяють відновленню клітин шкіри.
Тверді частинки кавової гущі, потрапляючи на шкіру, легко відлущують старі, відмерлі клітини, що
сприяє прискоренню відновлення нових. Більш того, вони перерозподіляють розташування підшкірних жирових клітин, що сприяє зменшенню ознак целюліту. В результаті наше тіло стає більш пружним і гладким.
Натуральні скраби і пілінг в Івано-Франківську

Натуральні скраби і пілінг в Івано-Франківську