Відвідування салону краси – особливе задоволення, яке необхідно собі дозволяти хоча б раз на місяць. SPA-процедури для тіла та обличчя допоможуть вам завжди виглядати привабливо!
Сучасні маски для обличчя – чудовий засіб для того, щоб підтримувати шкіру обличчя у відмінному стані.
Маски для обличчя добре допомагають при появі перших ознак в’янення шкіри. Вони здатні не тільки освіжати обличчя, розгладжувати дрібні зморшки, але і регенерувати шкіру, надаючи їй пружність і еластичність.

Альгінатна маска


Спектр корисних властивостей, якими володіють альгінатні маски для обличчя, досить широкий. Вони надають зволожуючу, омолоджуючу, протизапальну, загальнозміцнюючу, тонізуючу дію, особливо виражений їх ліфтинговий ефект. Добре відомо, що завдяки використанню альгінатних масок для обличчя підтягується шкіра, звужуються пори, підвищується природний тонус шкіри, поліпшується її колір.
Недостатнє зволоження шкіри – це не тільки вікова проблема. Своїми зволожуючими властивостями відомі різні продукти. Існують зволожуючі маски для обличчя з водоростей, маски з маслами і вітамінами і т. д. Після їх використання відзначається поліпшення зовнішнього вигляду шкіри, підвищується її пружність і еластичність.
Живити шкіру потрібно постійно, також як і очищати і зволожувати. Поживні властивості, які містяться у спеціальних масках, допомагають запобігти передчасному старінню, роблять шкіру більш гладкою і доглянутою, природньо здоровою і просто сяючою.