Професійно виконаний масаж обличчя покращує мікроциркуляцію крові, знімає набряклість, підсилює живлення клітин шкіри. Деякі методи масажу направлено діють на м’язи обличчя, тонізують і сприяють формуванню підтягнутого особи, володіючи ефектом ліфтингу. Масаж дає попередження появі таких недоліків шкіри, як: вугрової висипки а також уповільнює процеси старіння шкіри, такі як поява зморшок, в’ялість, тьмяний колір обличчя, друге підборіддя. Ефект косметичного масажу дорівнює тижню, проведеного вами на курорті.

Шкіра обличчя відпочила і свіжа. Як додаток до зовнішнього ефекту, поліпшується ваш настрій, йде стрес, збільшується загальна самооцінка, міміка обличчя стає спокійною і впевненою.
Масаж обличчя в Івано-Франківську

Наше обличчя потребує хорошого догляду, оскільки воно більше ніж інші частини тіла піддається впливу сонця, вітру, морозу, перепадів температур. Звичайно, величезну роль у збереженні гарного зовнішнього вигляду відіграє правильний догляд за ним. На жаль, з роками наша шкіра старіє, м’язи втрачають тонус, і в результаті маємо складки, зморшки, порушений овал. Часто до цих не найприємнішим змінам додається набряклість. З усіма перерахованими вище змінами відмінно справляється ІСПАНСЬКИЙ МАСАЖ обличчя. Косметичний масаж обличчя допомагає зберегти шкіру здоровою, пружною, підтягнутою. У ході іспанського масажу, який надає глибоке вплив на м’язи обличчя , а також на судини і лімфодренажний систему, вдається домогтися дуже хороших результатів.
Можна сказати, що такий масаж має три основних вектора впливу:
-мікроструктурний – полягає у впливі на м’язову систему обличчя;
-лімфодренажний – стимулює роботу лімфотоку, звільняючи шкіру від накопичених продуктів розпаду, виводячи токсини;
– біоваскулярний – покращує кровообіг у судинах, стимулює обмінні процеси, поліпшує проникнення активних косметичних компонентів в глибинні шари дерми.
В результаті шкіра насичується киснем, поліпшується мікроциркуляція крові, починає активно працювати лімфодренажний система. Відповідно, йдуть набряки, обличчя виглядає, свіжим, сяючим, має чіткий овал.