Ноги і стопи – ті частини тіла, які мають високу концентрацію нервових закінчень і в принципі, при будь-якому масажі, саме цим ділянкам приділяється найбільша увага. Проблем може бути багато: відкладення солей, недостатній кровообіг, набряки і так далі. Все це веде до одного результату – різних хвороб типу сколіозу, остеохондрозу, варикозу, або цілого ряду проблем з внутрішніми органами. Щоб уникнути цього, поліпшити здоров’я, розслабитися потрібно робити масаж ніг, стоп і спини.

Масаж стоп сприяє збільшенню життєвих сил, покращує сон, настрій, загальне самопочуття. У цілому ця процедура дуже приємна, але якщо є проблеми в якійсь системі організму, то у відповідній точці можуть виникати пронизливі больові відчуття. Це так звані точки болю, які у кожної людини свої, і їм варто приділяти особливу увагу. В різних частинах стопи чутливість може дуже відрізнятися, хороший знак — якщо через кілька процедур ступні стають менш чутливими до дотику.
У будь-якому разі вже після першого сеансу масажу відчувається легкість і розслабленість у ногах і в усьому тілі. Масаж стоп є безпечною технікою, не здатною завдати організму ніякої шкоди, на відміну від прийому ліків.
Щоб зберегти ноги здоровими, потрібно періодично проходити лімфодренажний масаж, спрямований на позбавлення від лімфатичного застою.
Лімфодренажний масаж – це процедура, яка допомагає привести ноги в порядок. Вона є хорошим способом позбутися від лімфостазу. Так медичною мовою називається застій лімфи в ногах, коли в тканинах рідина застоюється і виникають набряки і болі. Лімфодренажний масаж є чудовою профілактикою такого поширеного захворювання, як варикозне розширення вен. Процедура охоплює всю поверхню ноги, починаючи від ступні і закінчуючи стегном. Саме стопа є ключовим моментом протягом всієї процедури, тому лімфодренажний масаж треба починати саме з точок, розташованих на ній. Всі знають, що в цьому місці розташовані точки, які відповідають за роботу багатьох органів і систем організму. Щоб ефект від масажу був максимальним, потрібно попередньо випити більше рідини.
Масаж ніг в Івано-Франківську

Масаж ніг в Івано-Франківську