Пам’ятаєте, як приємно опинитися на пляжі в перший день відпочинку? Лежиш на теплому пісочку і відчуваєш, як сонечко поступово прогріває “захололе” за зиму тіло. Стоун-терапія “Енергетичне очищення” – це кращі емоції літнього відпочинку в Студії Еліт Масаж.
Назва цього масажу пояснюється використанням лікувального єфекту каменів при застосуванні в даній техніці. Добре відомо що природне каміння є великим провідником тепла чи холоду.

Філософія Стоун-терапії базується на інформації про те що камені володіють енергетичною активністю котра впливає на організм людини, приводячи до зниження стресових факторів та розслаблення організму. Використання природних каменів сприяє відновленню обмінних процесів в організмі підсиленню функцій імунної та ендокринної систем.
Специфіка розташування каменів під час процедури, включає в процес масажу нервові закінчення вегетативної нервової системи та регулює їхню діяльність. Застосування даної техніки надає афект релаксації м»язової системи та зменшує больові симптоми, нормалізує надходження кисню до мязів.
Стоун-терапія "Енергетичне очищення" в Івано-Франківську

Стоун-терапія (масаж гарячим камінням) – це відмінний спосіб для того, щоб відпочити і розслабитися – особливо після довготривалого фізичного навантаження або загальної відсутності життєвої енергії. Такий масаж показаний для тих, хто потребує спокійної, глибокої релаксації. Стоун-терапія- це не просто масаж і дія на активні точки, це робота з енергією і аурою людини. З допомогою гарячого базальту відбувається розслаблення м’язів, активуються обмінні процеси в організмі, розширюються судини, що покращує кровообіг, нормалізує душевний стан