Чудо-банки або антицелюлітний вакуумний масаж!
В основі дії баночного (або вакуумного) масажу лежить рефлекторний метод, який заснований на роздратуванні шкірних рецепторів за рахунок вакууму, що проник в банку. У результаті впливу банкового масажу поліпшується циркуляція крові, міжтканинної рідини і лімфи. Крім того, в масажованої ділянці тіла посилюється не тільки шкірне дихання, але й обмін речовин (в цілому), а також усуваються явища застою.

У результаті після процедур шкіра стає пружною, підвищується її опірність до механічних і температурних факторів, поліпшується скоротлива функція м’язів, підвищується їх еластичність і тонус. При дії вакуумної терапії відбувається виділення екстракту потових і сальних залоз, до складу яких (крім солей) входять: сечовина, ацетон і жовчні кислоти, речовини, які токсичні для організму (в певних концентраціях). Саме тому в кінцевому підсумку це дозволяє порівнювати метод банкового масажу з ефектом лазні.
Вакуумний (банковий) антицелюлітний масаж застосовується активно в косметології з метою усунення ефекту «апельсинової кірки» і лікування локального целюліту на задній поверхні стегна, в ділянці сідниць та зону «галіфе». Сам масаж проводиться шляхом установки банки і її пересування по поверхні шкіри. Розрідження, що створюється при вакуумному масажі, збільшує інтенсивність обміну речовин, підсилює постачання тканин киснем, покращує кровопостачання. Даний ефект сприяє стимуляції лімфодренажу, зміцнення і оновлення шкіри, що в результаті призводить до усунення «апельсинової кірки».

Баночний масаж

Баночний масаж