Глина – це одне з поширених і популярних засобів в сучасній косметології. Природна речовина можна використовувати для обличчя, тіла, а також робити глиняне обгортання для схуднення.Обгортання глиною дуже корисно і дієво при целюліті. Одна з переваг застосування – це її доступність і натуральність походження. До складу входять всі необхідні для нашої шкіри мікроелементи, а також мінеральні солі. Обгортання глиною всього тіла позитивно позначається на загальному стані організму.

Так як корисні хімічні елементи проникають через шкіру і всмоктуються внутрішніми органами.Обгортання

Якщо Ви хочете максимально швидко і приємно привести своє тіло до бажаної форми, тоді додайте до програми корекції фігури курс водоростевих моделюючих обгортувань. Морські водорості містять в собі корисні мінерали і речовини. Окрім активної лімфодренажної та антицелюлітної дії, обгортання водоростями, зволожать та збагатять Вашу шкіру всіма необхідними мікроелементами, зроблять її здоровою та доглянутою. Також такі обгортування покращують кровопостачання шкіри, збагачують її вітамінами і мінералами, зміцнюють імунітет і дарують організму приплив сил і заряд позитиву!
Обгортання водоростями в Івано-Франківську

Грязьові обгортання завойовують все більшу популярність в області косметичного догляду за шкірою і корекції фігури. Вони допомагають підвищити тонус, зміцнити здоров’я, очистити шкіру від накопичених забруднень, зробити її гладкою, пружною, вивести надлишки рідини з підшкірної жирової клітковини і перемогти целюліт.
Обгортання лікувальною гряззю можуть бути холодними і гарячими. Холодне обгортання корисно для людей, що страждають варикозним розширенням вен, ослабленням імунітету, головним болем, підвищеною збудливістю та безсонням. Ця процедура має виражену заспокійливу і загальнозміцнюючу властивість, вона робить позитивний вплив на роботу кровоносної та імунної системи. Після прийняття курсу процедур холодного обгортання людина помітно худне за рахунок поліпшення обміну речовин і відтоку лімфи.
Гаряче грязьове обгортання також застосовується для лікування целюліту, корекції фігури і омолодження шкіри. Воно надає лікувальну дію, що зміцнює і підтягує тіло. Під час гарячого грязьового обгортання мікроелементи краще проникають через шкіру і надходять у кровоносні судини, тим самим, покращуючи обмін речовин і виведення шлаків з організму. Під час гарячого грязьового обгортання відбувається інтенсивне потовиділення, завдяки чому за один сеанс відбувається зниження ваги на 0.5 кг. Обгортання підвищують життєвий тонус і заспокоюють нервову систему.
Найбільш популярні грязь Мертвого моря і грязь затоки Сиваш.
Грязь Мертвого моря давно відома своїми цілющими властивостями. Вона являє собою сіро-чорну злегка маслянисту масу, яку добувають з дна моря. Завдяки особливим умови дозрівання мулу на дні моря (стерильність, темрява, високий тиск), грязь Мертвого моря є однією з найбільш корисних і унікальних мінеральних грязей.
Грязь озера Сиваш надає шкірі пружність, еластичність, блиск, свіжість, розгладжує зморшки, видаляє з поверхні шкіри засмічення і омертвілі клітини, омолоджує, зволожує і тонізує шкіру. Ефективно сприяє видаленню вугрової висипки. Грязь можна використовувати як холодну, так і підігріту до 38-42°.