Стоун-терапія змінює життя людей – це каталізатор покращення життя.
Стоун терапія діє на фізичному, емоційному та духовному рівнях. Вона балансує організм. Якщо ви мляві, лікування підбадьорить вас, якщо нездорові — допоможе нормалізувати стан або, принаймі, створить умови для більш ефективної боротьби з недугою. Якщо ваша імунна система ослаблена, вона зміцниться, а якщо ви пригнічені, то курс терапії поверне вам радість життя. Може бути, ви втратили спокій, тоді лікування поверне вам його — в кінці курсу ви досягнете внутрішньої рівноваги.Справжня стоун терапия — це виклик тілу, відпочинок розуму і подорож для душі. Багато що в цій практиці можна пояснити з наукової точки зору, але не менше залишається і не обгрунтоване. 
У стоун терапії немає нічого нового. Камені існують стільки ж, скільки існує Земля, чергування холодного і гарячого в цілительстві практикується століттями, використання каменів відомо з незапам’ятних часів, кожен знає, що таке масаж. Нове ж і неповторне в методі — це те, що він об’єднує в собі масаж, термотерапію, роботу з енергією людини і мистецтво літотерапії (це один з напрямків нетрадиційної медицини, передбачає використання мінералів та каменів). І все це — з використанням дарів Матері-Землі — каменів.
Стоун терапія — можливо, один з найдоступніших нових видів терапії, але він спирається на перевірені часом і добре відомі нам процедури, застосовувані в народній медицині. Вчитися у каменів — значить вчитися у досвідчених і мудрих вчителів.
Лікування являє собою поєднання двох крайнощів: гарячого і холодного, базальту і мармуру, Сонця і Місяця, чоловічого і жіночого, інь і ян, чорного і білого, розслабляючого і збуджуючогого, седативного і ейфорійного, активного і пасивного, судино звужуючого і судино розширюючого, матері-Землі і батька-Неба.
10-11 лютого14-15 квітня
2 - 3 червня
План графік курсу:

 1. Загальні поняття про Стоун терапію;
 2. Види стоун терапії;
 3. Показання та протипоказання до проведення стоун терапії;
 4. Камені у Стоун-терапії;
  — види каменів,
  — базальт для нагрівання,
  — мармур для охолодження,
  — догляд за каменями,
  — все про заряджання енергією каменів
  – лабрадорин,місячний камінь,шалфей.
 5. Тепло та його дія на організм людини;
 6. Ходод та його дія на організм людини;
 7. Робота з енергією людини:
  — чакри та їх властивості;
  — 5 стихій в стоун терапії;
 8. Розміщення каменів та практична стоун терапія:
  — масаж обличя гарячими і холодними каменями ;
  — масаж тіла гарячими і холодними каменями;
 9. Практичне дпрацювання прийомів;

Для кого даний курс: масажистів, косметологів, фітнес інструкторів, реабілітологів, лікарів відновної медицини і інших фахівців в області індустрії краси та здоров’я, лікувально-профілактичної медицини.
38

Курс Стоун масажу проводить:
Сидорук Олеся — засновниця «Студії Еліт Масаж», масажист-практик, магістер фізичної реабілітації,естетик по тілу, практик рефлексо терапії.
Досвід роботи практикуючим масажистом з 2008р.

 

 

 

Тривалість курсу та оплата:

2 дні по 6 год. (з 10:00 до 16:00)
Ціна курсу — 2000 грн.

Обов’язкова реєстрація та передоплата!!!
Кількість місць обмежена !!!