Загальний масаж – це масаж всього тіла. Такий масаж, виконаний руками професіонала сприяє повному розслабленню, зняттю стресу і напруги, поліпшенню кровообігу, призводить до вирішення багатьох проблем з хребтом та до покращення функцій різних систем і органів організму. Це – відмінний спосіб зберегти тіло здоровим і красивим.
Загальний масаж є ефективним при високому фізичному та розумовому навантаженні – відновлює тканини після травм; викликає прискорення відтоку лімфи від тканин, що призводить до виведення продуктів розпаду і очищення організму від шлаків.

Покращує кровообіг і еластичність тканин, що відіграє певну роль у зменшенні болю в м’яких тканинах.
Багато хто страждає від болю в шиї і спині. Біль може виникати в нижній або верхній частині спини або в області плечей і шиї. Загальний масаж допоможе вирішити ці проблеми.
Головний біль, напруга і стрес. Масаж може покращити кровообіг та розслабити м’язи у верхній частині спини і шиї таким чином, допоможе позбутися неприємних симптомів.
Розслаблення м’язової тканини при масажі приводить до зняття болю. При болях у ногах загальний масаж також є ефективним, оскільки поліпшує кровообіг, розслабляє і стимулює м’язи.
При загальному масажі відбувається очищення і омолодження шкіри від відмерлих клітин епідермісу, підвищення тонусу м’язів та шкіри.
Загальний масаж знімає або зменшує венозний застій, викликає прискорення капілярного кровотоку, підвищення тонусу судин в результаті чого відбувається поліпшення функціонального стану як масажованої ділянки, так і всього організму в цілому, проходять запалення та набряки.
Покращуються функції периферичної та центральної нервових систем, що призводить до реабілітації всіх систем організму і до зникнення первинних патологічних процесів.
Тривалість загального масажу 40-60 хв.

Масаж є найпопулярнішим і ефективнішим способом впливу на шкіру і кістково-м’язову систему людини. Масаж також допомагає при знятті стресу і нервового перевтоми, при відновленні і зміцненні імунної та ендокринної систем людини.Масаж одночасно «працює» на фізичному, емоційному і ментальному рівнях, різноманітні види масажу допомагають зняти біль і напругу в м’язах, поліпшують кровообіг, сприяють виведенню токсинів і шлаків, а тактильний контакт заспокоює нерви, знімає стрес і поліпшує внутрішній емоційний стан.

Масаж показаний при інтенсивних спортивних тренуваннях і силових навантаженнях. При заняттях спортом масаж необхідний для розслаблення перевантажених м’язів і зняття больового синдрому. Масаж включений у всі програми зниження ваги.
Масаж в Івано-Франківську

Масаж
Дуже часто ми недооцінюємо простоту в нашому житті. Насправді бути здоровим – просто, бути завжди в тонусі та з гарним настроєм – також просто, зберегти молодість, здоров я та красу – ще простіше. Є віками випробуваний спосіб, який зміцнює здоров’я, знімає стрес, розслабляє, покращує виведення токсинів – МАСАЖ.
Загалом масаж вважають найкращим способом для зняття втоми, позбавлення болю, корекції фігури.Унікальні властивості масажу з давніх давен використовувалися для зміцнення імунітету, підвищення життєвого тонусу, бадьорості, і навіть гарного настрою. Масаж — незамінний засіб для відновлення організму після травм чи операцій, прекрасний лікувальний ефект масажу дозволяє ефективно лікувати чи уникнути багатьох хворіб. Масаж допомагає організму у виробленні різноманітних біологічних стимуляторів: гормонів, ферметів, вітамінів, а найголовніше, надзвичайно ефективно діє на нервову систему.