Якщо від виснажливої праці або протягу у вас розболілася спина, не поспішайте приймати таблетки, адже існує масаж спини. При болях у спині – це найефективніший засіб. Під час проведення сеансу слід здійснювати правильні рухи. У відповідь на дії масажиста тіло і м’язи повинні розслаблятися. Приємне розслаблення – хороший знак, який підкаже про те, що все йде правильно. Також для масажу характерно почервоніння шкіри, адже посилюється кровообіг.

Масаж спини в Івано-Франківську

Масаж спини в Івано-Франківську

Масаж спини в Івано-Франківську
Не менш корисно проводити масаж вагітним при болях у спині. Але в даному випадку рухи повинні бути дуже обережними і делікатними. Як відомо, вагітні жінки відчувають подвійне навантаження на хребет, тому так важливо регулярно проводити сеанси масажу.
Дослідження сучасних вчених довели, що розтирання спини дуже корисно для здоров’я людини:
відновлюється кровообіг;
розслаблюються м’язи;
збільшується рухливість м’язів, а також суглобів;
збільшується рівень ендорфінів в організмі;
йдуть напруга і психічні затискачі, ліквідуються наслідки стресу.
Як правило, біль у попереку нерозривно пов’язана зі спазмом м’язів, і вона виникає раптово, після тривалого перенапруження. Знижується активність тіла і його рухливість. Але розтирання з ефірними маслами швидко прийдуть на допомогу, розігріють м’язи, посилюють кровообіг, зарядять енергією. Дуже корисно робити масаж при болях у попереку.