Користь дитячого масажу незаперечна! Крім позитивних емоцій, задоволення і профілактики кишкових кольок масаж доставляє дитині радість. Легкі погладжування психологічно заспокоюють дитину, надаючи фізичний вплив, що сприяє активному способу життя та гарному настрою.

Диячий масаж в Івано-Франківську

Диячий масаж в Івано-Франківську
Необхідно відзначити, що дитячий масаж найбільш ефективний для дитини віком до одного року. Однак і в більш дорослому віці масаж буде затребуваний і актуальний. Основна функція масажу – розвиток моторики, для чого можуть бути використані як прямий фізичний контакт, так і різні масажні крісла. Масаж для немовлят можна здійснювати через 5-6 тижнів після пологів.
На думку фахівців, поліпшення фізіологічного стану малюка за допомогою масажу сприяє збільшенню у вазі. У масажі також повинні бути присутніми розминка і розтирання, погладжування і віброрухи. У разі наявності неврологічних захворювань у дітей масаж потрібно узгодити з лікарем на предмет відхилень у роботі нервової системи.
Перелік хвороб, що підлягають лікуванню масажем, досить широкий, тут плоскостопість і клишоногість, кишкові кольки і м’язові спазми, а також больові відчуття в області хребта, викликані порушенням роботи опорно-рухового апарату. В деяких випадках масаж допомагає позбутися грижі у дітей у віці до 1 року. Не менш ефективними є фізичні дії при сколіозі, запобігаючи його розвиток надалі. Хвороба хребта може стати наслідком неправильної ранньої постави, яка властива малюкам.
Масаж діткам проводиться в такій послідовності: спинка, задня поверхня ніг, грудна клітка, верхні кінцівки, животик, передня поверхня ніг.